Některé složky a diskuze jsou přístupné pouze registrovaným uživatelům. V současnosti registrujeme každého kdo zažádá.
Diskuzi jsme převedli na facebook, tak se těšíme na podměty a příspěvky zajímavých článků nebo videí.

VARIABILNÍ APLIKACE
Variabilní hnojení, vápnění, výsev, aplikace pesticidů, zavlažování nebo obdělávání v závislosti na místně specifických podmínkách v rámci pozemku. Některé stroje jsou navíc vybaveny vícekomorovým zásobníkem s nezávislým dávkováním, což umožňuje aplikovat i několik druhů hnojiv současně a nezávisle zpětný záznam o provedeném hnojení a dávkách (variabilní zavlažování ,variabilní aplikace minerálních hnojiv).

VARIABILNÍ APLIKACE Hydro N-Sensor
Na základě senzorických údajů je palubním počítačem podle kalibrační křivky stanovena optimální aplikační dávku dusíku pro příslušnou část pozemku. Doporučená dávka je „on-line" přenesena do řídicího počítače rozmetadla nebo postřikovače a umožňuje tak variabilní aplikaci dusíku.

VARIABILNÍ APLIKACE
PREFARM Nitrosensing postupně nahrazuje technologii N-senzor. 3-10 dnů před aplikací je proveden letecký průlet se snímkováním, vyhodnocena do 48 hodin sada aplikačních map pro variabilní aplikaci dusíku, ze kterých je patrná potřeba dusíkatých hnojiv. Slouží jako podklad pro automatické dávkování hnojiv řízené počítačem rozmetadla nebo postřikovače.


VARIABILNÍ APLIKACE
Herbicidní ochrana - na poli uskutečněn průzkum výskytu pcháče pro variabilní herbicidní postřik. Pomocí souřadnic byla vytvořena čtvercová bodová síť 18 x 18m. Počet a oblasti výskytu pcháče zjišťovány na jednotlivých bodech sítě pomocí GPS. Získaná data byla vyhodnocena v GISu a zakreslena do mapy pro použití variabilní aplikace herbicidů.Kalendář

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31