Některé složky a diskuze jsou přístupné pouze registrovaným uživatelům. V současnosti registrujeme každého kdo zažádá.
Diskuzi jsme převedli na facebook, tak se těšíme na podměty a příspěvky zajímavých článků nebo videí.

https://agriculture.basf.us/crop-protection/news-events/stories-from-the-field/david-hula-breaks-world-corn-yield-record.html?fbclid=IwAR0W2ig2RZ3MQNANuyynYFKgSXaFmP0QuV8seYy96Tdl_GQRbgZsLC4GRiQ

David Hula není cizincem vysoce výnosných polí. V této sezoně rozbil světový výnos kukuřice 542 bušlů na hektar - což Hula stanovil také v roce 2017 - 616 bušlů na hektar. Hula přisuzuje svůj úspěch vždy začlenění nejnovějších inovací na svých polích, aby pomohl dosáhnout těchto rekordních výnosů.

BASF předním kukuřice fungicid, titulek AMP ® fungicid, byl Hula je fungicid volbou pro mnoho let. V letošním roce Hula použil na svém rekordním poli kromě fungicidu Headline AMP i nejnovější produkt společnosti BASF pro ochranu rostlin, fungicid Veltyma  .

"Fungicidy BASF používáme na našich polích již léta a v průběhu času jsme zaznamenali konzistentní pozitivní výsledky," řekla Hula. "V letošním roce jsme testovali novou fungicidní technologii, kterou společnost BASF nabízí, a letos jsme měli zdravější pole a vynikající výsledky v naší kukuřici."

Hula je v dobré společnosti, spojující Gruzii zemědělec Randy staromódní jako druhý pěstitele, aby vytvořil světový rekord výnos v roce 2019. Randy opět překonal rekord Yield World sojový začleněním obou Priaxor  fungicid a Revytek  fungicid na svých polích, aby se dosáhlo výtěžku 190 bu / A.

"Mnoho času, kdy pěstitelé přemýšlejí o tom, jaké vstupy se mohou vzdát, fungicidy jsou na vrcholu seznamu," řekla Hula. "Podle našich zkušeností však fungicidy nejsou volitelné a měly by být do vegetačního období pečlivě a aktivně začleněny, i když se ve vašem oboru nevyskytují nemoci." Zvýšené zdraví rostlin, které získáváme z fungicidů BASF, rozhodně hrálo roli nejen v našich vysoce výnosných prostředích, ale také v naší tradiční produkci. “

Použitím fungicidů mohou pěstitelé pomoci odstranit faktory, které je omezují v porušování záznamů o výnosech. Fungicidy BASF Plant Health pomáhají redukovat stresory nejen houbovými chorobami, ale také nepříznivými podmínkami prostředí, jako je teplo, sucho a krupobití. Tyto produkty ve skutečnosti zvyšují produkci antioxidantů v rostlině, což umožňuje plodině soustředit se na efektivní růst a vytváření výnosu.

"Každý rok bude vždy existovat stres, který musí plodiny bojovat," řekl Dr. Josh Miller, technický marketingový manažer BASF. „S fungicidem Veltyma získáte plné výhody BASF Plant Health s kontrolou nemocí a zmírněním stresu v životním prostředí, abyste zvýšili produktivitu kukuřice. Tyto výhody pomáhají chránit kukuřičné plodiny pěstitelů před tím, co na ně Matka Příroda hází. “

Začlenění fungicidu Veltyma do vegetačního období pomůže pěstitelům dosáhnout jejich nejzdravější a nejproduktivnější plodiny. Fungicid Veltyma je rychlý, poskytuje rychlé vychytávání a rychlé vázání pro výjimečnou léčebnou aktivitu. Při používání produktu by se pěstitelé měli cítit bezpečně s vědomím, že zbytková aktivita v kombinaci s přínosy rostlinného zdraví fungicidu Veltyma se snaží maximalizovat zdraví svých plodin. To pomáhá zajistit, aby byly kukuřičné rostliny pěstitelů delší dobu chráněny.

David a Randy nejsou jedinými pěstiteli, kteří letos využijí výhody nejnovějších inovací fungicidů BASF. V roce 2019, před spuštěním fungicidů Veltyma a Revytek, zahájila společnost BASF zkušební program RevX Fields na více než 1 400 farmách po celé zemi. Pěstitelé, kteří se účastnili zkušebního programu, mohli zažít rozdíl, který fungicidy Veltyma a Revytek mohou na polích a výnosech dosáhnout.

"Chápeme, že existuje spousta farmářů, kteří si nejsou jistí, zda fungicidy pro ně budou fungovat, a jsou unavení spoléhat se na údaje poskytnuté výrobcem, které jim říkají, že mají nejlepší produkt," řekl Miller. "Chtěli jsme to změnit zavedením fungicidů Veltyma a Revytek." Spustíme interaktivní zkušební mapu, ve které se může kdokoli přihlásit a zjistit, jak produkty BASF Plant Health fungovaly proti jiným fungicidům nebo neošetřené kontrole v polích v jejich blízkosti. “


Kalendář

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30